Z jakich powodów reklama na telebimach jest tak popularna, jak jest zbudowany typowy panel LED.

Reklama na telebimach cieszy się coraz większą popularnością, zresztą jest to zupełnie zrozumiałe, skoro posiada tak dużo zalet. Typowe metody zewnętrznej reklamy, na przykład bilboardy albo plakaty są statyczne. Jeżeli coś się już raz na nich pojawi, to tam będzie przez długi czas, ponieważ do zmiany konieczna będzie wizyta pracownika, który zwyczajnie przyklei coś nowego.

telebimy reklamowe

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Całkowicie odmiennie sytuacja wygląda przy telebimach. Przez to, że obraz jaki się na nich wyświetla podawany jest z układu sterowania, to możliwości na jego zmienianie są praktycznie bez ograniczeń. Nie ma żadnych problemów, aby jakaś reklama była emitowana przez kilka dni pod rząd, lecz nie ma także żadnego, żeby co kilka minut emitować kolejną – . Co więcej nowoczesne telebimy umożliwiają wyświetlanie szybko zmieniających się obrazów w świetnej jakości. To daje kolejne możliwości twórcom reklam, bo w miejsce statycznych obrazów można klientom zaproponować niedługie filmy albo dynamiczne reklamy, które cechują się znacznie większym poziomem skuteczności.

Bilbord reklamowy

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesny telebim Bydgoszcz Fordońska składa się z tysięcy niewielkich punkcików, a każdy z nich z kolei złożony jest z trzech diod. Sterując odpowiednio natężeniem światła wszystkich diod otrzymuje się końcową barwę punktu, a w rezultacie ostateczny obraz. Bardzo dużą zaletą telebimów jest ich dużo większa widoczność, niż tradycyjnych form reklamy. Ekran led opole krakowska może pracować bez względu na warunki pogodowe i zawsze będzie go widać, nawet w zupełnych ciemnościach czy w czasie opadów.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły tekst opublikowany na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (http://www.studioprinter.pl/tablice-reklamowe-ozdobne-drewniane/) tutaj, przeczytasz tam podobne informacje.

Jest to zasługa właśnie wcześniej wspominanych diod, które się charakteryzują bardzo dużą jasnością. Ekrany LED przeważnie posiadają budowę modułową, to znaczy złożone są z niedużych bloków, jakie można ze sobą łączyć. Dzięki temu da się przy ich pomocy zbudować dokładnie taką wielkość ekranu, jakiej się będzie potrzebować, a po skończeniu emisji rozłożyć wszystko i wykorzystać w innym projekcie. Biorąc pod uwagę wymienione zalety wiele będzie wskazywać na to, ze telebimy zyskają jeszcze w najbliższym czasie na popularności.