Rozkwit technologii to szansa czy zagrożenie? Jak podejść na spokojnie i bez niepotrzebnego strachu do tego zagadnienia?

Z roku na rok jesteśmy na innym etapie w wielu kwestiach. Odnosi się to do spraw prywatnych czy zawodowych, ale też naszej roli w społeczeństwie. Nie powinno to dziwić, ponieważ aktualnie żyjemy w niepewnych czasach, w których nie możemy być pewni wielu kwestii. Całe szczęście zawsze, gdy jest trudno to nie w każdej kwestii. Tak jesteśmy w stanie powiedzieć o aktualnych, niepewnych czasach, które jakby na przekór zapewniają wiele możliwości.

pity na O czym właściwie mówimy? Przede wszystkim o rozwoju technologii. Wystarczy spojrzeć, jak dużo możliwości nam gwarantuje. To iż można korzystać z sieci internetowej i załatwiać wiele spraw nie opuszczając nawet z domu, to tylko wierzchołek góry lodowej. Ta zmiana jest wręcz systemowa, gdyż zmieniło się nasze podejście do wielu innych dziedzin życia. Każdy kto wspomina długie [TAG=kolejki

Autor: Rick KT
Źródło: http://www.flickr.com

w Urzędzie Skarbowym może dzisiaj odetchnąć z ulgą, bo wiele tych spraw jesteśmy w stanie załatwić przez internet – . Takim przykładem jest elektroniczne rozliczenie pit, lecz nie tylko.

Tak się jednak składa, że najczęściej czujemy ulgę, gdy możemy prościej załatwić kwestie typowo urzędowe, elektroniczne rozliczenie pit jest więc wielkim ułatwieniem. W sumie to wszystko jest zależne od nowoczesnej technologii, bo jak nie spojrzeć na dane zjawisko to od razu mamy odniesienie do najnowszych zdobyczy. Jak się zmieniły nasze relacje międzyludzkie?

Niby wszystko jest jak dawniej, lecz to oczywiście nieprawda.

Czy rozważana tematyka głęboko Cię zaintrygowała? Jeśli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (https://www.forsel.pl/) podobne artykuły.

Kiedyś posiadaliśmy kilku znajomych, ponieważ ciężko było utrzymać kontakt z większą ilością osób, a obecnie? Dzisiaj mamy wielu znajomych, choć niektórych nawet odpowiednio nie znamy. Stąd też jest wielu wrogów takich relacji mówiąc, że nie są one prawdziwe.

Rozliczenia online

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

Coś w tym jest, lecz właściwie nie z każdym jesteśmy w stanie się zaprzyjaźnić. Dalej jesteśmy w stanie mieć grupkę znajomych, a jednocześnie więcej znajomych, to większe możliwości w zakresie pomocy. Kiedyś to reklama namawiała nas do kupna czegoś, obecnie spytamy o zdanie kumpli i to działa, bo rekomendacje mają niezwykłą moc. Zauważają to firmy, które lokują coraz większe pieniądze w promocję w social media. Z drugiej strony, technologia owszem, lecz istnieje również inny kłopot. Jak być na czasie? To kwestia na inny artykuł.