Pokaz produktów na telebimach!

Telebim to najlepszej kategorii narzędzie służących do przekazu wiadomości o artykule, albo usłudze dla okazałego zespołu klientów. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED jest to wyłączna technologia, która zezwala na emisję obrazu ogromnej jakości przy zachowaniu doskonałej widzialności w dowolnych warunkach atmosferycznych. Tylko ta technologia zezwala zwyciężyć oświetlenie słoneczne, co czyni film doskonale widoczny w świetle dziennym. Modułowa konstrukcja ekranu gwarantuje jego rozbudowę, bądź rekonstrukcję formatu, jak też łatwą zmianę lokalizacji, również serwisowanie.

telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć telebimów przynosi sporo wyższe potencjały reklamy. Skonfigurowane w wielu miejscach wzmagają liczbę odbiorców, a tym samym ilość ewentualnych nabywców.To oczywiście za sprawą cyfrowej technologii diodowej, także dynamicznych i pełnych barw obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy przykuwają uwagę klienta, oraz działają na rozpoznawalność marki.

Jeśli potrzebujesz tego typu materiałów, co te opisane w naszym opracowaniu, to w artykule (http://www.psmtechnik.pl/attyki,11,pl) opublikowanym tu na pewno je znajdziesz.

Częstość z jaką ukazują się spoty reklamowe ułatwia trafienie do potencjalnego klienta, które w konsekwencji wiedzie do świadomego odnotowania komunikatu reklamowego, jego utrwalenia i zapamiętania – popularna oferta.

Obraz filmowy jest dużo lepiej utrwalany niż typowy obraz bilboardowy. Wykazano, że reklama wyrobu wyświetlanego na telebimach w dużym stopniu przyczyniła się do przyrostu sprzedaży. Nader istotne jest także zlokalizowanie telebimu.

Jeśli omawiana tematyka Cię ciekawi, to masz możliwość uzyskać zbliżone dane na przedstawiane zagadnienie. W tym celu odwiedź serwis www kredyt hipoteczny dla firm.

W ruchliwych punktach jest większa okazja zapamiętania obrazu przez większą grupę ewentualnych odbiorców. Nieodpowiednim miejscem powinny być główne ulice miast, bądź okolice ogromnych centrów handlowych.

reklama na białym budynku

Autor: khair mispan
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć telebimów używana jest zarówno przez jednostki handlowe, usługowe, jak i pozostałe, działające w różnych sektorach przemysłu, a także apteki i świątynie. Ergonomiczność, prostota obsługi i odporność na okoliczności pogodowe przyciągają spojrzenie, a przy tym są świetnie czytelne. Reklama pokazana w takiej formie nie tylko szybko i efektywnie dociera do możliwych klientów, ale także koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są o dużo niższe aniżeli zwykłe koszty innych reklam – czytaj.