Wygodna alternatywa rozliczania PIT-u

W aktualnych czasach coraz więcej spraw wykonujemy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To niezwykle przystępne móc załatwiać ważne dla nas rzeczy siedząc przez monitorem komputera. Jeśli więc korzystacie Państwo, na co dzień z dóbr techniki pod postacią dokonywania internetowych zakupów albo zlecania internetowych przelewów w banku, nadszedł także czas na elektroniczne składania deklaracji PIT.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Dzięki przyszykowanemu przez nas programowi coroczne rozliczenie odbędzie się błyskawicznie i sprawnie jak nigdy wcześniej. Poniższe informacje ułatwią Państwo zrozumieć zasady jego funkcjonowania, a niezdecydowanych zachęcić do przejścia na elektroniczną formę rozliczeń.

Wpierw wybierają Państwo typ składanego zaznania podatkowego. Jeśli nie wiedzą Państwo jak wypełnić PIT 37 lub PIT 36, albo nie wiedzą Państwo, czym różnią się wspomniane formularze, należy pieczołowicie zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w naszym programie. Informacje te mają za zadanie uprościć Państwu proces wypełniania deklaracji i udzielać potrzebnych podpowiedzi.

Uzupełniając formularz trzeba podać swoje dane oraz przedstawić wysokość i tytuł uzyskiwanych dochodów. Prócz tego, nasz program daje możliwość skorzystania z wszelkich przysługujących Państwu zniżek, które wskazać trzeba w zeznaniu podatkowym. Na zakończenie trzeba jeszcze zdecydować się o podarowaniu jednego procenta podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego.