Główne zalety reklamy, w jaki sposób działają obecnie sprzedawane panele typu LED.

Telebimy przebojem wdarły się na reklamowy rynek przed kilkunastu laty i wiele wskazuje na to, że na długo na nim pozostaną. Możliwe to było dzięki bardzo dużemu postępowi technologicznemu, który się dokonał w obszarze diod typu LED. Telebimy zbudowane są z tysięcy malutkich punktów, a każdy z nich jeszcze dodatkowo jest złożony z trzech diod. Diody te mają różne barwy, i zsumowane ich światło daje wynikowy kolor widziany przez odbiorcę.

bilboard

Źródło: flickr.com
Telebimy najczęściej są produkowane z niewielkich paneli, jakie można łączyć w większe zestawy. W każdym z takich paneli znajduje się pewna liczba punktów, oraz system sterowania odpowiadający za ich pracę – przejrzyj pełną propozycję pod adresem. Dzięki możliwościom łączenia da się z tego typu niezależnych paneli zbudować w zasadzie nieograniczone telebimy, a co najważniejsze, można to wykonać na jakiś okres czasu i później je rozłożyć. Z zalet telebimów korzysta obecnie nie tylko sam rynek reklamowy, choć ten je bardzo ciepło przyjął, lecz także często są stosowane przy różnego rodzaju imprezach kulturalnych i sportowych.

reklama zewnętrzna

Autor: Andy Atzert
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę reklama na telebimach ma całkiem spore zalety w porównaniu z tradycyjnymi nośnikami. Przede wszystkim daje wcześniej niespotykaną elastyczność emisji. Zmiana wyświetlanej reklamy na klasycznym bilboardzie wiązała się z wysłaniem na miejsce jednego z pracowników, który musiał przykleić nową. Przy kilkudziesięciu punkach do obsłużenia robiło się z tego naprawdę dużo pracy, i to nie dla jednego człowieka. W przypadku telebimów sprawa będzie dużo prostsza, bowiem starczy wgrać nowy schemat emisji do urządzenia sterującego i jest po sprawie.

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeśli tak, to na pewno sprosta Twoim wymaganiom także bieżący materiał (http://www.studioprinter.pl/reklama-w-przestrzeni-miejskiej-jak-wybrac-jej-odpowiednie-miejsce-i-wkomponowac-w-otoczenie.html/), który opracowaliśmy w linku poniżej.

I właśnie taka duża elastyczność jest największą zaletą, jaką proponują te zaawansowane urządzenia. Reklamy można emitować z dowolną częstotliwością i kolejnością, a ich ustawienie nie jest wcale trudne. Kolejną ważną zaletą jest to, że reklama reklamy kraków na telebimie gdańsk jest widoczna w każdych warunkach pogodowych. Zastosowane w tych urządzeniach diody posiadają wysoką jasność, przez co są bardzo dobrze widoczne nawet w całkowitej ciemności czy przy padającym deszczu lub śniegu.